Amix Kre-alkalyn 150 kaps.

31,90 €
Kiekis

Amix Kre-Alkalyn® - tai naujausia buferinė kreatino forma, pasižyminti daug stabilesniu poveikiu, lyginant su įprastais kreatino produktais. Ši patentuota unikali formulė pasižymi stabilumu skrandžio rūgštyse, patogiu vartojimu ir aukščiausios kokybės ingredientais. Kre – alkalinas įtakoja raumenų atsistatyti po sunkių fizinių krūvių, liesos raumeninės masės prieaugį ir žinoma jėgos treniruočių rezultatus. 

Kre-Alkalyn® turi teigiamą pH, o tai ir nulemia stabilumą skrandžio rūgštyse. Kai pH lygis tampa žemiau 7skrandžio rūgštys išsibalansuoja ir taip prarandamas stabilumas, tuo metu kreatiną kurio organizmas nesugebėjo pasisavinti verčia į kreatininą (ko pasekoje raumenys gauna daug mažesnius kreatino kiekius).

Tuo tarpu Kre-Alkalyn® turi pH 12 ir daugiau, kas užtikrina pilną stabilumą rūgštyse, todėl kreatinas nebėra verčiamas kreatininu. Tai įtakoja maksimalų ir greičiausią gautos kreatino dozės įsisavinimą. Tyrimais nustatyta jog 3 g. kre-alkalino per dieną yra subalansuota norma jėgos ir kūno rengybos sporto atstovams, tai prilygsta suvartotiems 10 g. kreatino monohidrato.

Amix™ Kre-Alkalyn® - maisto papildas kapsulėmis.

Grynasis kiekis: 112,5 g (150 kapsulių - 75 porcijos)

Porcijoje (2 kaps.):

Kre-alkalinas (kreatino su šarmine apsauga), 1500 mg

Dienos norma – 4 kapsulės – 3000 mg kre-alkalino.

Sudedamosios dalys:,

kre-alkalinas, kapsulės apvalkalas (želatina, vanduo, dažiklis titano dioksidas), magnio stearatas, lipnumą reguliuojanti medžiaga silicio dioksidas. 

Vartojimas: Treniruočių dienomis išgerkite porciją (2 kapsules) ryte 30 min prieš pirmą dienos valgymą ir porciją 30 min prieš treniruotę. Ne treniruočių dienomis išgerkite porciją ryte 30 min prieš pirmą dienos valgymą ir porciją vakare, likus 30 min iki paskutinio valgymo. Užsigerkite stikline vandens.

Neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos paros dozės. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Laikyti gerai uždarytą sausoje patalpoje toliau nuo tiesioginių saulės spindulių, ne aukštesnėje negu 25 C temperatūroje. Prieš pradedant vartoti konsultuotis su mitybos specialistu ar treneriu.

Geriausias iki pabaigos:  žiūrėti ant pakuotės krašto.