Gaspari Nutrition Tribulus 90 kaps.

19,99 €
Kiekis

GASPARI NUTRITION TRIBULUS - tai natūralus testosterono lygio stimuliatorius. Didesnis testosterono kiekis nulemia greitesnį liesos raumeninės masės augimą, sustiprina libido (lytinį potraukį). Taip pat gali suteikti energijos ir jėgos, padidinti ištvermę. Optimalus testosterono kiekis yra begalo svarbus gerai vyrų savijautai, motyvacijai ir energijai.

GASPARI NUTRITION TRIBULUS savo sudėtyje panaudojo pačias efektyviausias, skrupulingai atrinktas augalo dalis iš Bulgarijos, kurios yra turingiausios saponinais ir protodioscinais. Kaip žinia, būtent šios veikliosios medžiagos efektyviausiai dalyvauja Liuteinizuojančio hormono gamyboje, kuris savo ruožtu padidina ir testosterono koncentraciją.

Maistinė vertė:, Porcija (3 kaps.)

Bulgariškas tribulus teresteris

(Standartizuotas ekstraktas) (maž. 90% saponinų), 850 mg

Sudedamosios dalys: želatina, celiuliozė, silicio dioksidas, magnio stearatas, talkas.

Vartojimas: vartoti po 3 kapsules per dieną su dideliu kiekiu vandens.

Įspėjimai: Laikyti gerai uždarytą, sausoje, vaikams nepasiekiamoje vietoje, toliau nuo tiesioginių saulės spindulių. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.

Prieš pradedant vartoti rekomenduojame pasikonsultuoti su treneriu, sporto gydytoju arba mitybos specialistu. Neviršyti rekomenduojamos paros normos.

Gamintojas:Gaspari Nutrition

Kilmės šalis: JAV