Universal Nutrition Animal Pak 44pak.

49,00 €
Kiekis

Jau nuo 1983 metų Animal Pak padeda geriausiems pasaulio kultūristams, bėgikams, krepšininkams ir kitiems atletams siekti geresnių rezultatų, aprūpindamas jų organizmą pagrindinėmis maistinėmis medžiagomis, kurių jiems reikia. 

Jūs galvojate, kad jūsų vartojami kasdieniniai vitaminai gali aprūpinti jus visomis reikalingomis medžiagomis? Gydytojai jums sakė, jog paprastų multivitaminų tikrai pakanka, o tokie produktai kaip Animal Pak gali pakenkti jūsų sveikatai? Jūs galvojate, jog iš kasdieninio maisto jūs gausite pakankamai maisto medžiagų? Atsipeikėkite! Mes gyvename tokiu laikmečiu, kai maisto produktai nebeteko savo vertės (augalai ir gyvuliai auginami naudojant dirbtines, nenatūralias sąlygas – juose nebėra biologinės vertės), oras užterštas ir teršiamas vis labiau, vandens kokybė prasta, o stresas ir depresija tapo nebeatskiriama kasdienybės dalimi – kariauti su tokiais priešais reikia ne orinio šautuvo, o visos sunkiosios artilerijos! Tik Animal Pak gali tai padaryti. Kiekvienas Animal Pak pakelis prasideda nuo ypač didelės dozės būtiniausių vitaminų ir mineralų. Taip, vitaminų ir mineralų, nes jų veikimas tikrai įrodytas. Jie veikia ergogeninius (kūno vidaus), anabolinius procesus ir yra esminis jungiklis, aktyvuojant chemines reakcijas, kurios daro įmanomą raumenų ir jėgos augimą.

Jei jūs treniruojatės labai sunkiai ar laikotės dietos ruošdamiesi varžyboms ir nevartojate pakankamo kiekio maistingų medžiagų, tai pradeda formuotis jų spraga. Kodėl jums tai turi rūpėti? Todėl, kad laikui bėgant, tie trūkumai didėja. Galų gale jūsų kūnas sustos funkcionuoti normaliu režimu. Kitaip tariant, nekompensuotas maistinių medžiagų trūkumas gali būti ankstyvo senėjimo, traumų ir net patologinių pakitimų organizme priežastis. Jei jūsų dietoje trūksta nors vieno pagrindinio maistinio elemento, kūnas gali pradėti stabdyti anabolinius procesus, reikalingus raumenų masei augti. Be to, jėgos atletams, kultūristams ar sunkumų kilnotojams, priklausomai nuo treniruočių intensyvumo bei dažnumo, reikia dar daugiau maistinių medžiagų nei paprastiems atletams.

Maistinių medžiagų spraga ne tik veikia treniruočių kokybę bei raumenų apimtis, bet turi įtakos ir kitų maisto papildų efektyvumui. Kad efektyviai veiktų daugelis šiuolaikinių maisto papildų, reikia, kad jūsų kūnas dirbtų visais „cilindrais”. Esant maisto medžiagų trūkumui, kiti papildai gali veikti visiškai neefektyviai, arba minimaliai efektyviai, šis ryšys vadinamas sinergetika.

Kita priežastis vartoti Animal Pak - yra vaistų naudojimas. Farmaciniai vaistai (ypač antibiotikai) sukuria vitaminų bei mineralų trūkumą organizme (antibiotikai nužudo mikroflorą, kuri kaip tik ir atsakinga už vitaminų pasisavinimą). Net elementariausi vaistai (pvz., aspirinas, ibuprofenas, antidepresantai ir vaistai mažinantys cholesterolio kiekį) išeikvoja organizme folinę rūgštį, geležį, kalį ir kitus vitaminus. Vartojant Animal Pak organizmas gauna daugybę visko, ko jums reikia, ir net truputį daugiau, tad visos mitybos spragos yra kompensuojamos.

Maistinė ir energinė vertė:1 pakelyje – 11 tablečių

Vitamino A , 6515 µg (814% RMV)

Vitamino C , 500 mg (625% RMV)

Vitamino D , 2,5 µg (50% RMV)

Vitamino E , 129 mg (1075% RMV)

Tiamino , 9,5 mg (863% RMV)

Riboflavino , 9,5 mg (679% RMV)

Niacino , 15,5 mg (97% RMV)

Vitamino B6 , 12,5 mg (893% RMV)

Folio rūgšties , 200 µg (100% RMV)

Vitamino B12 , 3 µg (120% RMV)

Biotino , 150 µg (300% RMV)

Pantoteno rūgšties , 38 mg (633% RMV)

Kalcio , 1000 mg (125% RMV)

Fosforo , 665 mg (95% RMV)

Jodo , 75 µg (50% RMV)

Magnio , 200 mg (53% RMV)

Cinko , 15 mg (150% RMV)

Seleno , 25 µg (45% RMV)

Vario , 0,3 mg (30% RMV)

Mangano , 2,5 mg (125% RMV)

Chromo , 30 µg (75% RMV)

AMINO RŪGŠČIŲ MIŠINIO:,  

Alanino , 135 mg

Arginino , 255 mg

Asparto rūgšties , 290 mg

Cisteino, 70 mg

Glutamo rūgšties , 335 mg

Glutamino , 130 mg

Glicino , 50 mg

Histidino, 55 mg

Izoleucino , 170 mg

Leucino , 300 mg

Lizino , 250 mg

Metionino , 55 mg

Fenilalanino , 95 mg

Prolino , 150 mg

Serino , 130 mg

Treonino , 175 mg

Triptofano , 45 mg

Tirozino , 85 mg

Valino , 160 mg

SPECIALAUS MIŠINIO:,  

Karntino , 12,5 mg

Cholino , 125 mg

Gudobelės , 125 mg

Inozitolio , 62,5 mg

L-taurino, 250 mg

Ženšenio (šaknis) , 1000 mg

Para-aminobenzoinės rūgšties,  200 mg

ANTIOKSIDANTŲ MIŠINIO: ,  

Citrusinių vaisių bioflavonoidų (žievė) , 500 mg

Koenzimo Q10 , 2,5 mg

Vynuogių kauliukų ekstrakto , 25 mg

Luteino , 0,5 mg

Likopeno , 0,5 mg

Pušų žievės ekstrakto , 100 mg

VIRŠKINIMO ENZIMŲ KOMPLEKSO:,  

Bromelaino , 50 mg

Inulino , 125 mg

Papaino , 32 mg

RMV - referencinė maistinė vertė. Pastaba: RMV perskaičiuotas pagal Europos Sąjungos teisės aktų reikalavimus.

SUDEDAMOSIOS DALYS: gliukozės polimerai, išrūgų baltymų koncentratas (pienas), išrūgų baltymų hidrolizatas (pienas), ortofosforo rūgšties kalcio druskos, kalcio karbonatas, citrinų rūgšties kalcio druskos, ženšenio (šaknis), fosforas, citrusinių vaisių bioflavonoidai (žievė), L-askorbo rūgštis, glutamo rūgštis, leucinas, asparto rūgštis, argininas, lizinas, para-aminobenzoinės rūgštis, L-taurinas, magnio oksidas, treoninas, izoleucinas, valinas, prolinas, serinas, alaninas, glutaminas, D-alfa-tokoferilo rūgšties sukcinatas, cholinas, gudobelė, inulinas, pušų žievės ekstraktas, kalio sulfatas, fenilalaninas, tirozinas, cisteinas, inozitolis, glicinas, histidinas, metioninas, bromelainas, triptofanas, kalcio D-pantotenatas, papainas, vynuogių kauliukų ekstraktas, nikotinamidas, cinko oksidas, piridoksino hidrochloridas, karntino tartratas, tiamino mononitratas, riboflavinas, retinilo acetatas, beta-karotenas, luteinas, likopenas, mangano sulfatas, koenzimas Q10, pteroilmonoglutamo rūgštis, D-biotinas, kalio jodidas, natrio selenitas, vario sulfatas, chromo (III) chloridas, metilkobalaminas, cianokobalaminas, cholekalciferolis, lipnumą reguliuojanti medžiaga mikrokristalinė celiuliozė, stearino rūgštis, lipnumą reguliuojančios medžiagos: riebalų rūgščių magnio druskos ir silicio dioksidas, sojų lecitinai, rudadumbliai, mėlynžiedė liucerna, erškėtuogė, ryžių sėlenos, petražolės, varnalėša, farmacinė glazūra (glajinė medžiaga šelakas ir etiloacetatas).

Alergenai. Pienas, soja. Pagaminta gamykloje, pagal geros gamybos praktikos (GMP) standartus, kurios gamyboje naudojamas pienas, soja, kiaušiniai ir žemės riešutai. Gali būti randami šių produktų pėdsakai. 

VARTOJIMAS: 1 pakelį (16 g) per pusryčius arba su bet kuriuo kitu maistu. Vartoti su didesniu kiekiu vandens.

ĮSPĖJIMAS: šio produkto negalima vartoti asmenims iki 18 metų, nėščioms ir maitinančioms moterims. Prieš vartodami šį produktą pasikonsultuokite su sporto gydytoju ar treneriu, ypatingai jei sergate kokia nors liga, vartojate paskirtus medikamentus ar maisto papildus. Nutraukite produkto vartojimą ir pasitarkite su gydytoju, jei pastebėjote bet kokį neigiamą šalutinį poveikį. Sportininkai, prieš vartodami šį produktą, turėtų pasikonsultuoti su atsakingomis institucijomis. Nutraukite produkto vartojimą, likus 2 savaitėms iki planuojamos operacijos.

Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Svarbu subalansuota ir įvairi mityba bei  sveikas gyvenimo būdas. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių ir drėgmės. Laikyti vėsioje, sausoje vietoje, sandariai uždarytą. Prieš vartojant konsultuotis su sporto gydytoju ar treneriu.