ProActive BCAA 2:1:1 400g.

20,00 €
Kiekis

ProActive BCAA 2:1:1 – ekonomiškas BCAA pasirinkimas, norintiems tiesiog šio aminorūgščių papildo, be priedų. Gali padėti atsistatyti po treniruočių.

Apie "aminorūgštis atsistatymui" girdėję esame visi. Dažniausiai, taip sakant, mintyje turima BCAA. Tai yra šakotosios grandies aminorūgštys, nurodančios organizmui pradėti procesą, vadinamą baltymų sinteze. Tai yra procesas, kuomet po intensyvios fizinės veiklos suardyti raumenų audiniai pradedami atstatinėti. Ne tik, kad atstatinėti, bet ir "sulipdomi" nauji. Taip auga liesa raumenų masė (gražios linijos moterims).

BCAA sudaro trys aminorūgštys - l-leucinas, l-izoleucinas ir l-valinas. Aminorūgštys sudaro baltymus, o mes juos gauname iš maisto. Jeigu nepavyksta "susirinkti" reikiamo baltymų kiekio iš maisto, BCAA tikrai gali būti naudingos padedant pasiekti tikslą.

ProActive BCAA yra tirpus, ekonomiškas BCAA maisto papildas. Švelnaus skonio, pagal atsiliepimus.

BCAA yra itin naudingos vartoti sportuojant ar darant "cardio" tuščiu skrandžiu.

BCAA nebus labai naudingos, jeigu per dieną surenki itin didelį baltymų.

BCAA tinka tiek pradedantiesiems, tiek pažengusiems sportininkams, priklausomai nuo aplinkybių.

proactive bcaa

BCAA, ProActive. Maisto papildas, milteliais 

Grynasis kiekis: 400g (65 porc.). 

Porcijoje yra (6,1g): BCAA 5g, iš kurių l-leucinas 2,5g, l-izoleucinas 1,25g, l-valinas 1,25g. 

Sudedamosios dalys: l-leucinas, l-izoleucinas, l-valinas, rūgštingumą reguliuojanti medžiaga citrinų rūgštis, saldikliai: acesulfamas-K, ciklamatas, sacharinas; silicio dioksidas, dažikliai (priklausomai nuo skonio): košenilis raudonasis*, chinolino geltonasis*, saulėgrąžų geltonasis*, briliantinis mėlynasis FCF, pistacijų žaliasis. *Gali turėti neigiamos įtakos vaikų aktyvumui ir dėmesiui. 

Vartojimas: ištirpinti 6,1g produkto (1 dozatoriaus samtelis) 200ml vandens. Vartoti prieš, per arba po treniruotės. 

Laikymo sąlygos: Laikyti neaukštesnėje kaip 25 laipsnių temperatūroje, tamsioje, sausoje, vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje.  

Įspėjimai: Netinka nėščioms ar maitinančioms moterims. Maisto papildas neturi būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. 

Gamintojas: SUPLOPHARM, ul. Główna 13, 89-506 Kęsowo

 Kilmės šalis: ES. 

Platintojas: INTMAN, UAB, V.Krėvės pr. 43, LT-49440 Kaunas, Lietuva. Tel.: 8-675 11557. 

Partija: žr. ant pakuotės. 

Geriausias iki: (pabaigos) žr. ant pakuotės.