Biotech USA Ginkgo Biloba 90 tab.

14,00 €
Kiekis

Ginko biloba yra natūralios žolės ekstraktas pagamintas iš ginkmedžio lapų, vienas iš seniausių gyvų medžių rūšių žemėje. Jis buvo naudojamas tradicinėje liaudies medicinoje dešimtmečius.

Grynasis kiekis: 90 tablečių (90 porcijų)

Maistinė vertė, 1 tabletė, RMV%

Ginkmedžio ekstraktas 80 mg

Iš kurių flavonoidų glikozidų 19,2mg

Iš kurių terpenų laktonų, 4,8mg, **

**Referencinė maistinė vertė nenustatyta

Sudedamosios dalys Maltodekstrinas, užpildas (celiuliozės želė), Ginkgo Biloba lapų ekstraktas (26%), lipnumą mažinančios medžiagos (silicio dioksidas, riebalų rūgščių magnio druskos, riebalų rūgštys), dengimo medžiaga (glaistymo medžiaga (hidroksipropilmetilceliuliozė), dažiklis (geležies oksidai ir hidroksidai)).

Dėmesio! Pagaminta naudojant įrenginį, kuris apdoroja pieno, kiaušinių, sojos, riešutų produktus, žuvį ir vėžiagyvius, gali būti jų pėdsakų.

Vartojimas: 1 tabletę per dieną su stikline vandens.

Įspėjimai! Neviršyti rekomenduojamos paros normos! Svarbu sveika ir subalansuota mityba. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Jei esate nėščia, planuojate pastoti ar maitinate krūtimi, prieš vartodami šį produktą pasitarkite su savo sveikatos priežiūros specialistu. Laikyti gerai uždarytą, sausoje, vaikams nepasiekiamoje vietoje, toliau nuo tiesioginių saulės spindulių.

Prieš pradedant vartoti, rekomenduojame pasikonsultuoti su treneriu, sporto gydytoju arba mitybos specialistu. Neviršyti rekomenduojamos paros normos.

Gamintojas: BioTech USA Kft. 1033 Budapest, Kiscsikós köz 11., Hungary

Kilmės šalis: Vengrija