Haya Labs Folic Acid 250 tab.

10,00 €
Kiekis

Folic Acid - folio rūgštis yra vandenyje tirpių B grupės vitaminų dalis.

Folio rūgštis yra itin svarbi DNR IR RNR gamybai, ląstelių dalijimuisi  bei reikalinga raudonųjų kraujo kūnelių ir amino rūgščių gamybai bei baltymų sintezei organizme.  Folio rūgštis gali prisidėti prie nuovargio mažinimo bei normalios psichologinės funkcijos palaikymo.

Grynasis kiekis: 250 tab. (250 porcijų)

Maistinė vertė, Porcija (1 tab.), %RMV

Folio rūgštis (8000 mcg folio rūgšties), 1,333 mcg DFE*, 333%

%RMV - Referencinė maistinė vertė.

*šių teiginių neįvertino maisto ir vaistų administracija. Šis produktas nėra skirtas diagnozuoti, gydyti, išgydyti ar užkirsti kelią jokiai ligai.

Pagalbinės sudedamosios dalys: mikrokristalinė celiuliozė, modifikuota celiuliozės guma, stearino rūgštis, silicio dioksidas.

Dėmesio! Pagaminta naudojant įrenginį, kuris apdoroja pieno, kiaušinių, sojos, riešutų produktus, gali būti jų pėdsakų.

Vartojimas: po 1 tabletę dienoje, valgio metu.

Įspėjimai! Neviršyti rekomenduojamos paros normos! Svarbu sveika ir subalansuota mityba. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Jei esate nėščia, planuojate pastoti ar maitinate krūtimi, prieš vartodami šį produktą pasitarkite su savo sveikatos priežiūros specialistu. Laikyti gerai uždarytą, sausoje, vaikams nepasiekiamoje vietoje, toliau nuo tiesioginių saulės spindulių.

Prieš pradedant vartoti, rekomenduojame pasikonsultuoti su treneriu, sporto gydytoju arba mitybos specialistu. Neviršyti rekomenduojamos paros normos.

Gamintojas: HaYa Labs LLC 1120 20 th Street NW South Tower Suite S-300 Washington

Kilmės šalis: JAV