Protein Inn 100% išrūgų baltymai (WPC) 1000g. (su skoniu)

23,00 €
Skonis
Kiekis

Lietuviškas 100 % GRYNAS, TIRPUS IŠRŪGŲ BALTYMO KONCENTRATAS "PROTEIN INN"

Atlikta įvairių baltyminių produktų, koncentrato, izoliato, esančių pasaulinėse rinkose analizė parodė, kad didelė dalis produktų yra nenatūralūs, su dirbtiniais skoniais, saldikliais, dažikliais ir kitais cheminiais priedais. Todėl reaguojant į vartojimo poreikio perspektyvas, kokybiškų baltymų naudą, teigiamą poveikį sveikatai buvo sukurtas ir pristatytas rinkai 100% GRYNĄ, TIRPUS IŠRŪGŲ BALTYMŲ KONCENTRATĄ "PROTEIN INN".

Šis produktas yra žinomas Lietuvos vartotojams. Jį išbandė sportininkai, treneriai, mitybos specialistai, gydytojai. Atsiliepimai kuo puikiausi. Tai gero ir greito įsisavinimo, puikaus skonio, nebrangus produktas.

100 % GRYNAS, TIRPUS IŠRŪGŲ BALTYMO KONCENTRATAS "PROTEIN INN" yra aukščiausios kokybės išrūgų baltymas, pagamintas išsaugant baltymų biologinę vertę. Išrūgos, naudojamos tirpaus išrūgų baltymų koncentrato (WPC-80) gamybai, yra gaunamos iš aukščiausios kokybės sūrių gaminamų AB „ROKIŠKIO SŪRIS“ . Šviežios išrūgos yra apdorojamos panaudojant šiuolaikines gamybos technologijas.

Gautos išrūgos separuojamos-pasterizuojamos, taikant žemus terminio apdorojimo režimus tam, kad nepažeistų išrūginių baltymų struktūros, taip išsaugant baltymų biologinę vertę, o tirštinamos panaudojant membraninę filtraciją (ultrafiltraciją). Tam, kad pašalinti kuo didesnį kiekį laktozės ir druskų, ir tokiu būdu gauti gryną baltymą, ultrafiltracijos metu naudojama diafiltracija. Vanduo, naudojamas diafiltracijai, apdorojamas panaudojant naujausią vandens dezinfekavimo technologiją ultravioletiniais spinduliais, kas užtikrina aukštą galutinio produkto kokybę.

Retentatas (sutirštintos išrūgos) džiovinamas purškimo būdu įterpiant lecitino, kad pasiekti geresnį miltelių tirpumą.

Kiekvienas sportuojantis žino, kad norint priaugti raumenų – reikia baltymų. Jei siekiate tikslo tapti stipresniu, greitesniu, turėti tobulas kūno formas - išrūgų baltymai padeda pasiekti užsibrėžtus tikslus. Būtent išrūgų baltymai yra labiausiai susiję su gerų rezultatų siekimu. Tai maisto papildas, idealiai tinkantis raumenų masės augimui, kurį turėtų vartoti sportininkai, ieškantys aukštos kokybės baltyminio šaltinio raumenų masei auginti ir tobulinti, nes whey proteinas pasižymi aukšta kokybe, grynumu. Moksliniais tyrimais įrodyta, kad žmogaus organizmui vieni iš vertingiausių yra išrūgų baltymai, nes jų įsisavinimo laipsnis siekia iki 98%. Jau seniai žinoma, kad išrūgų baltymai pasižymi imuninę sistemą stimuliuojančiomis, antibakterinėmis savybėmis. Be to įrodyta, kad išrūgų baltymai yra reikalingi žmogaus organizmui svarbaus junginio glutationo susidarymui. Nustatyta, kad glutationas susidaro virškinimo metu(skrandyje) iš išrūgų baltymuose esančių aminorūgščių cisteino, glicino ir glutamo rūgšties. Šis trijų aminorūgščių junginys (glutationas) būtinas žmogaus organizmui. Būtent šios rūšies baltymai yra populiariausi, renkantis baltymų miltelius. Išrūgų proteinas - užbaigtas baltymas, kurio sudėtyje yra visos svarbiausios amino rūgštys, pagerinančios baltymų sintezę mūsų organizme.

Išrūgos yra vienas iš turtingiausių BCAA šaltinių ­­– šakotos grandinės amino rūgščių: L-leucino, L-izoleucino ir L-valino. Ši trijulė labai svarbi raumenų augimui ir net energijai treniruotės metu. Išrūgų baltymai taip pat turi biologiškai aktyvių baltymų mikrofrakcijų, tokių kaip alfa-laktalbumino, beta-laktoglobulino, glikomakropeptidų, imunoglobulinų, laktoferino ir įvairių augimo faktorių.

Visas geriausias baltymų savybes turi lietuviškas 100% GRYNAS, TIRPUS IŠRŪGŲ BALTYMŲ KONCENTRATAS "PROTEIN INN".

Šis produktas turi daug išskirtinių savybių ir pranašumų.

1. Norėdami sumažinti nereikalingą riebalų kiekį naudokite 100% baltymų koncentratą, kuriame yra mažai angliavandenių ir cukraus. Būtent 100% GRYNAS, TIRPUS IŠRŪGŲ BALTYMŲ KONCENTRATAS "PROTEIN INN" tuo ir pasižymi.

2. 100% GRYNAS, TIRPUS IŠRŪGŲ BALTYMŲ KONCENTRATAS "PROTEIN INN" turi labai aukštą koncentraciją išsišakojusios grandinės amino rūgščių (BCAA), kurios sudaro apie vieną trečdalį visų baltymų žmogaus raumenų audiniuose ir yra svarbios raumenų masės ir jėgos padidėjimui bei pilnam organizmo atsistatymui po treniruočių.

3. Pagamintas Lietuvoje iš Lietuvos ir kitų Baltijos valstybių tiekėjų pieno.

4. Porcijoje yra daugiau kaip 80 procentų baltymų.

5. Nėra saldiklių, dažiklių ir skonio priedų.

6. Sudėtyje nėra aspartamo ir papildomai įdėto cukraus.

7. Svarbus raumenų augimui ir energijai treniruotės metu.

8. Aprūpina organizmą baltymais.

9. Svarbus normaliai kaulų būklei palaikyti.

10. Gerina bendrą darbingumą ir savijautą.

11. Tinkamas sportininkams ir aktyviai gyvenantiems.

12. Tinkamas vegetarams.

13. Tinkamas visoms amžiaus grupėms.

14. Lengvo tirpumo.

15. Aukštos biologinės vertės.

16. Greito ir gero įsisavinimo.

17. Turi stiprų anabolinį poveikį organizmui.

18. Išrūgos gaunamos iš aukščiausios kokybės sūrių.

19. Išrūgos apdorojamos panaudojant šiuolaikines gamybos technologijas.

20. Išrūgos separuojamos-pasterizuojamos taikant žemus terminio apdorojimo režimus.

21. Ultrafiltracijos metu naudojama diafiltracija.

22. Produktą gamina AB „ROKIŠKIO SŪRIS“

Kaip Jūs pasirenkate proteiną? Ar kreipiate dėmesį į draugų rekomendacijas? Ar perkate pakuotę su labiausiai žėrinčia etikete? Ar ieškote išpardavimų? Yra įvairių produktų – gerų ir nelabai gerų, nekokybiškų, su sintetiniais priedais. Ir yra 100% GRYNAS, TIRPUS IŠRŪGŲ BALTYMŲ KONCENTRATAS "PROTEIN INN".

Porcijos dydis 30 g. (2 šaukštai)

Produkto maistingumas

Porcijoje 30 g proteino, 100 g proteino

Kalorijos, 505 kJ (121 kcal), 1682 kJ (402 kcal)

Iš viso riebalų, 1.8 g, 6 g

Iš kurių sočiųjų riebalų rūgščių, 1.1 g, 3.6 g

Iš viso angliavandenių, 2.4 g, 8 g

Iš kurių cukraus, 2.4 g, 8 g

Baltymų, 24 g, 80 g

Druska, 0,1 mg, 0,33mg

Sudedamosios aminorūgščių dalys

 Porcijoje 30g proteino, 100g proteino

Asparto r., 2852 mg, 9507 mg

Treoninas*, 1910 mg, 6369 mg

Serinas, 1310 mg, 4368 mg

Glutamo r., 5260 mg, 17535 mg

Prolinas, 1629 mg, 5430 mg

Glicinas, 471 mg, 1569 mg

Alaninas, 1272 mg, 4240 mg

Valinas**, 1555 mg, 5184 mg

Metioninas*, 897 mg, 2990 mg

Izoleucinas**, 1707 mg, 5690 mg

Leucinas**, 2652 mg, 8839 mg

Tirozinas, 824 mg, 2747 mg

Fenilalaninas*, 775 mg, 2583 mg

Histidinas*, 626 mg, 2086 mg

Lizinas*, 2515 mg, 8384 mg

Argininas, 547 mg, 1824 mg

Iš viso amino rūgščių:, 26804 mg, 89345 mg

Pastaba: Taikyti metodai – Komisijos reglamentas (EB) Nr. 152/2009, III priedas, A, F dalys

** Šakotos grandinės aminorūgštys (ang.k. – Branched-Chain Amino Acid (BCAA)).
* Nepakeičiamosios (esminės) aminorūgštys (ang.k. – Essential Amino Acid (EAA)).

Vartojimas: Vienoje porcijoje (30 g) produkto yra nedaug laktozės ir 24 g raumenų vystymąsi skatinančių baltymų. Šis produktas yra vienas geriausių šakotos grandinės aminorūgščių (BCAA) šaltinių. Į 150–250 ml vandens, lieso pieno, sulčių, pasukų ar kito gerimo įberkite 30 g baltymo miltelių (2 valgomuosius šaukštus) ir gerai suplakite arba išmaišykite. Tinka vartoti 1-2-3 kartus per dieną.