-40%

Cellucor C4 Sport Pre-Workout 270g.

15,00 € Sutaupote 10,00 €
25,00 €
Kiekis

Cellucor C4 Sport – bene populiariausias prieštreniruotinis maisto papildas, skirtas padidinti energiją ir ištvermę.

C4 yra perkamiausias "pre-workout" tipo maisto papildas Amerikoje. Tokio populiarumo šis produktas sulaukė tikrai ne šiaip sau. Jis tiesiog veikia! Sudėtyje sutinkame tik laiko patikrintas, veiksmingas medžiagas, vidutinėmis dozėmis. Produktas puikiai tinka tiek pradedantiesiems, tiek pažengusiems, kurie nori lengvo "spyrio" į užpakalį.

C4 sudėtyje yra:

Kofeinas. Plačiausiai pasaulyje naudojamas stimuliantas, padedantis padidinti energiją, jėgą, budrumą, susikaupimą, ištvermę. Vartojant iki 400mg per dieną, nepastebima jokių šalutinių poveikių. C4 porcijoje kofeino yra 135mg. Kodėl tai yra gerai? Todėl, kad ne kiekvienas nori didžiulių porcijų, po kurių dažnai seka tokio pat dydžio nuovargis. Nori didesnio poveikio? Naudok dvi porcijas!

Kreatinas. Labiausiai ištirtas maisto papildas, veiksmingai padedantis padidinti sprogstamąją jėgą.

Taurinas. Medžiaga, kuri suteikia koncentracijos bei budrumo. Angliškai vadinamo "tunnel vision".

P5P. Viena iš vitamino B6 formų. Ši forma pranašesnė už įprastai sutinkamas todėl, kad kūnas efektyviau ją panaudoja ir priima. Poveikis – geresnė energijos apykaita bei susikaupimas.

Elektrolitai. Magnis, kalis, natris – visi šie, pagrindiniai elektrolitai yra kiekvienoje C4 porcijoje. Dėka elektrolitų, jausi mažesnį nuovargį bei pavyks geriau susikaupti.

Rekomenduojame šį maisto papildą norintiems papildomo spyrio į užpakalį prieš treniruotes!

c4 papildas