Haya Labs N-Acetyl L-Cysteine 60tab.

14,00 €
Kiekis

N-Acetyl Cysteine - papildas, kuriame yra N-acetilcisteino - amino rūgšties, palaikančios bendrą sveikatą. Papildas gali padėti skatinti natūralias organizmo apsaugines galias, palaikyti detoksikacijos ir atsigavimo procesus bei sveiką kepenų veiklą. Taip pat gali palengvinti simptomus, susijusius su lėtinėmis kvėpavimo takų infekcijomis.

Grynasis kiekis: 60 tab. (60 porcijų)

Maistinė vertė; Porcija (1 tab)

N-acetil cisteinas; 600 mg**

**Referencinė maistinė vertė nenustatyta

Papildomos sudedamosios dalys: dviejų bazių kalcio fosfatas, stearino rūgštis, mikrokristalinė celiuliozė, koloidinis silicio dioksidas, modifikuota celiuliozės guma ir magnio stearatas.

Dėmesio! Pagaminta naudojant įrenginį, kuris apdoroja pieno, kiaušinių, sojos, riešutų produktus, gali būti jų pėdsakų.

Vartojimas: po 1 tabletę iki 3 kartų per dieną, užgeriant vandeniu.

Įspėjimai! Neviršyti rekomenduojamos paros normos! Svarbu sveika ir subalansuota mityba. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Jei esate nėščia, planuojate pastoti ar maitinate krūtimi, prieš vartodami šį produktą pasitarkite su savo sveikatos priežiūros specialistu. Laikyti gerai uždarytą, sausoje, vaikams nepasiekiamoje vietoje, toliau nuo tiesioginių saulės spindulių.

Prieš pradedant vartoti, rekomenduojame pasikonsultuoti su treneriu, sporto gydytoju arba mitybos specialistu. Neviršyti rekomenduojamos paros normos.

Gamintojas: HaYa Labs LLC 1120 20 th Street NW South Tower Suite S-300 Washington

Kilmės šalis: JAV