Muscletech Phase 8 protein 2000g.

52,00 €
Skoniai
Kiekis

MuscleTech Phase 8 - Tai premium klasės baltymų formulė maitinanti Jūsų raumenis 8 valandas. Kiekvienoje porcijoje yra 26g skirtingu metu pasisavinančio baltymų mišinio, unikali šio produkto gamyba ir Muscle-tech patentuotos technologijos ištisas 8 valandas tiekia į kraujotaką amino rūgštis ir neleidžia irti raumenims (vykti katabolizmui). Šis produktas skirtas vartoti bet kuriuo jums norimu metu, o dėl itin mažo kiekio riebalų ir angliavandenių tai puikiai tinkamas kokteilis praturtinantis baltymais ir vakarienę. Nepakartojamas produkto skonis taipogi nepaliks abejingų. 

Sumaišykite 1 porciją (1 samtelis) su 200 – 300 ml šalto vandens arba lieso pieno. Vartokite tarp pagrindinių valgymų ir po fizinio krūvio.

Įspėjimai: Laikyti gerai uždarytą, sausoje, vaikams nepasiekiamoje vietoje, toliau nuo tiesioginių saulės spindulių. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.
Prieš pradedant vartoti rekomenduojame pasikonsultuoti su treneriu, sporto gydytoju arba mitybos specialistu. Neviršyti rekomenduojamos paros normos.

Gamintojas: Canadian Supplement Trademark Ltd.  81 North Service Road West, Oakville ON L6M 0H4

Grynasis kiekis: 2000g (1 porcija - 1 samtelis 42 g.)


Maistinė ir energinė vertė porcijoje:

Kalorijos 150

Kalorijos iš riebalų 20

Viso riebalų 2g 3 % *

Trans-riebalų 0g †

Cholesterolis 5mg 2 %

Angliavandeniai 7g 2 % *

Skaidulos 1g 4 % *

Cukrus 0g †

Baltymai 26g 52 %

Kalcis 20mg 2 %

Geležis 1mg 6 %

Natris 120mg 5 %

Virškinimo fermentų matrica: 100mg †

Papaino 50mg †

Amilazės 50mg †

* Referencinė maistinė vertė 2000 kalorijų dietos

† RMV nenustatyta,


Sudedamosios dalys: Baltymų mišinys (pieno baltymų koncentratas [Tiekti kalcio kazeinatas ir išrūgos], išrūgų baltymų koncentratas, micelinis Kazeinas, kalcio kazeinatas, hidrolizuotas išrūgų baltymų izoliato, išrūgų baltymų izoliatas), maltodekstrinas, taurinas, Kakavos apdorojama šarmu, glicinas, natūralių ir dirbtinių skonių , saulėgrąžų Creamer (saulėgrąžų aliejus, kukurūzų sirupas kietasis, natrio kazeinatas, mono-ir digliceridai, Dikalio fosfatas, tri -kalcio fosfatas, tokoferolių [Emulsiklis]), druska, sojos lecitinas, gumiarabikas, sacharozė, kalio acesulfamas.

Pastaba: Sudėtyje yra pieno ir sojų.