Nutrend Flexit gold gel 100ml.

4,00 € Sutaupote 3,00 €
7,00 €
Kiekis
Išparduota

Nutrend Flexit Gold Gel 100ml. Gelis skirtas išoriniam naudojimui.

Nutrend Flexit Gold Gel - tai specialiai sukurtas veikliųjų medžiagų kompleksas su dideliu kiekiu MSM, gliukozamino sulfato, chondroitino sulfato, bosvelijos, eukaliptų ir atlaso kedrų eterinių aliejų, mentolio ir kt. Skirtas įsitempusiems ir pavargusiems sąnariams, stuburui, sausgyslėms ir raumenims. Lengvai pasiskirsto, greitai įsigeria ir pasižymi maloniu šildomuoju efektu.

  • ·         Viso 100 ml 
  • ·         Naudojimas 2 - 3 kartus per dieną
  • ·         Paprastas naudojimas
  • ·         Naudojimas: 2-3 kartus per dieną tepkite odą aplink sąnarius ir stuburą.

Nutrend Flexit Gold Gel 100ml. Gelis skirtas išoriniam naudojimui.

Grynasis kiekis: 100 ml.

Sudedaosios dalys: vanduo, propilenglikolis, denaturuotas alkoholis, lecitinas, natrio akrilatų kopolimeras, gliukozamino sulfatas, dimetilsulfonas, natrio chondroitino sulfatas, pluoštinės bosvelijos (Boswellia serrata) ekstraktas, vanililo butilo eteris, metilo salicilatas, mentolis, rutulinio eukalipto (Eucalyptus globulus) lapų aliejus, atlantinio kedro (Cedrus atlantica) žievės aliejus, fenoksietanolis, etilheksilglicerinas, limonenas.

Įspėjimai: šis produktas yra skirtas išoriniam vartojimui. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Netepti ant pažeistos odos (nutrynimai, atviros žaizdos). Vengti kontakto su akimis. Netinkamas vaikams ir asmenims iki 18 m. Laikyti temperatūroje tarp 5 ir 25 °C. Laikyti toliau nuo tiesioginių saulės spindulių. Produkto neužšaldyti.

Geriausias iki: datos, nurodytos ant pakuotės.

Partija: žr. ant pakuotės.

Gamintojas: NUTREND D.S., a.s., Chválkovice 604, 779 00 Olomouc, Čekijos Respublika.