Maisto papildas Haya Labs DIM 60kaps.

16,00 €
Kiekis

HAYA LABS DIM yra unikali formulė, pagrįsta DIM (diindolilmetanu). Ši žolelių medžiaga padeda atkurti ir prisideda prie hormonų pusiausvyros.

DIM natūraliai atsiranda daržovėse, tokiose kaip kopūstai, brokoliai, Briuselio kopūstai, žiediniai kopūstai, ropės ir kt. Šis ingredientas nėra hormonas, tačiau turi panašų estrogeno poveikį. Dėl to DIM sumažina PMS simptomus ir reguliuoja estrogeno apykaitą.

Grynasis kiekis: 56g. – 60 kapsulių (60  porcijų).

 

Maistinė vertė,  Porcija 1 kapsulė, RMV*

3,3'-diindolilmetanas, 200 mg, **

 %RMV - Referencinė maistinė vertė.

**-RMV nenustatyta.

 

Sudedamosios dalys: želatina, magnio stearatas .

Dėmesio: pagaminta įrangos, kuri taip pat apdoroja produktus, kurių sudėtyje yra pieno, kiaušinių ir sojos. Gali būti šių produktų pėdsakų.

Vartojimas: vartoti po 1 kapsulę, 1-2 kartus dienoje su maistu.

Įspėjimai: Laikyti gerai uždarytą, sausoje, vaikams nepasiekiamoje vietoje, toliau nuo tiesioginių saulės spindulių.  Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.

Prieš pradedant vartoti rekomenduojame pasikonsultuoti su specialistu. Neviršyti rekomenduojamos paros normos.

Geriausias iki: žiūrėti ant pakuotės.

Gamintojas:  Haya Labs LLC 5167, 35th AVE North, St Petersburg, FL 33710

Kilmės šalis: JAV

*Pastaba. Maisto papildas neturi būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Prieš pradedant vartoti, rekomenduojame pasikonsultuoti su treneriu, sporto gydytoju arba mitybos specialistu. Neviršyti rekomenduojamos paros normos.