Biotech USA Tribulus Maximus 90 Tab.

18,00 €
Kiekis

Tribulus Maximus yra kliniškai patikrinta natūralaus testosterono lygio organizme didinimo formulė. Vienoje tabletėje yra 1500mg grynos gulsčiosios ragužės (tribulus terrestris).

Tribulus terrestris sportuojantiems ir aktyviems žmonėms gali padėti:

  • Skatinti liesos raumenų masės vystymąsi

  • Padidinti raumenų tvirtumą ir jėgą

  • Pagreitinti atsistatymą

  • Palaikyti optimalų hormonų balansą ir libido.

Aukštas saponinų lygis

Kai kalbama apie tribulus terrestris – labai svarbus faktorius yra saponinų kiekis. Saponinai yra gali padėti palaikyti testosterono lygį kraujyje. Tribulus Maximus sudėtyje esantis tribulus teresstris turi 90% grynumo saponinų. Tik nedaugelis produktų esančių rinkoje gali prilygti šiam produktui savo saponinų kiekiu.

Visiškai saugus ir natūralus

Kliniškai įrodyta, kad Tribulus Maximus gali padėti padidinti testosterono kiekį. Ir tai ne steroidas. Tribulus Maximus yra natūralus produktas, kurį saugu vartoti.

Masito papilas , tabletėmis

90 TABLEČIŲ

Tabletės svoris: 1500 mg

Grynasis kiekis: 140 g

Rekomenduojama paros norma: 1 tabletė

Sudėtis:, 1 tabletėje

Gulsčiosios ragužės ekstraktas, 1500 mg

Sudedamosios dalys: gulsčiosios ragužės (Tribulus Terrestris) ekstraktas; lipnumą reguliuojančios medžiagos - dikalcio fosfatas, mikrokristalinė celiuliozė; medžiaga nuo putojimo - stearino rūgštis, emulsiklis - magnio stearatas.

Vartojimas: vartoti 1 tabletę per dieną užgeriant vandeniu.

Įspėjimai: netinka nėščioms ar maitinančioms moterims ir asmenims iki 18 metų. Maisto papildas neturi būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės.

Laikymas: laikyti sausoje, vaikams nepasiekiamoje vietoje, 5-30°C temperatūroje, saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių.