Prekių sąrašas pagal prekės ženklą JNX Sports

Aktyvūs filtrai

 • JNX Sports The Curse! 250g.

  38,00 €

  JNX Sports The Curse Pre-Workout – tai maisto papildas.

  Grynasis kiekis : 250g (50 porcijų).

  Porcijos dydis : 1 kaušelis (5g).

  Maistingumo deklaracija, 5g

  Energizing Muscle Fuel mišinys (beta-alaninas, kreatino monohidratas, citrinos rūgštis), 3000mg†

  Amplifier mišinys (L-citrulinas, L-arginino alfa-ketoglutaratas (AAKG)), 900mg†

  Mind Control matrica:

  Bevandenis kofeinas, 155mg

  Alyvuogių lapų ekstraktas (40 % oleuropeino), 57mg†

  †Dienos vertė (DV) nenustatyta.

  Sudedamosios dalys: natūralios ir dirbtinės kvapiosios medžiagos, sukralozė, kalcio silikatas, silicio dioksidas, kalio acesulfamas, beta karotinas (spalva).

  Alergenai: pagaminta naudojant įrangą, kuri taip pat apdoroja žemės riešutus, riešutus, pieną, kiaušinius, kviečius, vėžiagyvius, žuvį, soją.

  Įspėjimai: nevartoti esant alergijai bet kuriai iš produkto sudedamųjų dalių. Skirtas vartoti tik sveikiems suaugusiems asmenims (18 m. amžiaus ir vyresniems). Netinka nėščioms ar krūtimi maitinančioms moterims bei žmonėms, vartojantiems vaistus ar turintiems sveikatos sutrikimų. Produktas neturi būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Visada įvertinkite savo toleranciją vienu samteliu. Rekomenduojama įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Laikyti sausoje, vėsioje, vaikams nepasiekiamoje vietoje, saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių. Vartoti tik taip, kaip nurodyta. Nutraukite vartojimą ir kreipkitės į gydytoją, jei atsiranda neįprastų simptomų. Prieš vartodami pasitarkite su gydytoju, jei buvote gydomi, buvote diagnozuota ar turite kokių nors sveikatos sutrikimų šeimos istorijoje arba vartojate bet kokį receptinį ar nereceptinį vaistą (-us). Produkte yra didelis kofeino kiekis. Nevartokite, jei esate jautrūs kofeinui ar beta-alaninui. Nemaišykite su kitais kofeino šaltiniais ar stimuliatoriais. Nenaudokite, jei apsauginis sandariklis pažeistas arba jo nėra. Nevartokite su kofeinu, alkoholiu ar kitų šaltinių stimuliatoriais. Kad išvengtumėte nemigos, nevartokite per 4 valandas prieš miegą. Galite pajusti nekenksmingus trumpalaikius odos dilgčiojimus, susijusius su beta-alanino poveikiu. Nenaudokite, jei apsauginis sandariklis pažeistas arba jo nėra. Turinys parduodamas pagal svorį, o ne pagal tūrį.

 • JNX Sports The Omen 100 kaps.

  29,00 €

  JNX Sports The Omen – tai maisto papildas.

  Grynasis kiekis : 100 kaps. (136g) (50 porcijų).

  Porcijos dydis : 2 kapsulės.

  Maistingumo deklaracija, 2kaps.

  Acetil-L-karnitino HCl, 350mg†

  Kofeinas, 300mg†

  Kakavos pupelių ekstraktas (iki 20 % teobromino), 125mg†

  Žaliųjų kavos pupelių ekstraktas (50 % chlorogeninių rūgščių), 50mg†

  Žaliosios arbatos lapų ekstraktas (98 % polifenolių, 50 % EGCG), 50mg†

  Rojaus grūdų sėklų ekstraktas (nuo 12% 6-Paradol), 25 mg†

  † Dienos vertė (DV) nenustatyta.

  Sudedamosios dalys: mikrokristalinė celiuliozė, hipromeliozės (HPMC) kapsulė, augalinis magnio stearatas, silicio dioksidas.

  Alergenai: pagaminta naudojant įrangą, kuri taip pat apdoroja žemės riešutus, riešutus, pieną, kiaušinius, kviečius, vėžiagyvius, žuvį, soją.

  Įspėjimai: nevartoti esant alergijai bet kuriai iš produkto sudedamųjų dalių. Skirtas vartoti tik sveikiems suaugusiems asmenims (18 m. amžiaus ir vyresniems). Netinka nėščioms ar krūtimi maitinančioms moterims bei žmonėms, vartojantiems vaistus ar turintiems sveikatos sutrikimų. Produktas neturi būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Rekomenduojama įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Laikyti sausoje, vėsioje, vaikams nepasiekiamoje vietoje, saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių. Negalima vartoti likus 6 val. iki miego. Per 24 val. neviršyti 4 kapsulių suvartojimo. Vartoti tik taip, kaip nurodyta. Nutraukite vartojimą ir kreipkitės į gydytoją, jei atsiranda neįprastų simptomų. Prieš vartodami pasitarkite su gydytoju, jei buvote gydomi, buvote diagnozuota ar turite kokių nors sveikatos sutrikimų šeimos istorijoje arba vartojate bet kokį receptinį ar nereceptinį vaistą (-us). Produkte yra didelis kofeino kiekis. Kofeinui jautrūs asmenys gali patirti šiuos simptomus, įskaitant (bet tuo neapsiribojant) neramumą, nervingumą, drebulį, galvos skausmą, nerimą, širdies plakimą, padažnėjusį širdies susitraukimų dažnį ar miego sutrikimus. Nemaišykite su kitais kofeino šaltiniais ar stimuliatoriais. Nutraukite vartojimą likus 2 savaitėms iki operacijos. Nenaudokite, jei turite širdies, miego ar nerimo sutrikimų. Netinkamas šio produkto naudojimas nepagerins rezultatų ir yra nerekomenduojamas. Nenaudokite, jei apsauginis sandariklis pažeistas arba jo nėra.